Для педагогов и модераторов.

Книга о Гродно

Дата: 3 мая 2016 в 13:26

Республиканское унитарное предприятие «Издательство «Пачатковая школа»   предлагает приобрести имиджевое издание о городе Гродно. Розничная цена 74 000 бел. руб., цена со скидкой 20 % – 40 000 бел. руб

Гальпяровіч Н. Я., Ваніна Н. Г., Гродна. На заходняй мяжы Айчыны, 2012. - Гэта трэцяя кніга з навукова-папулярнай серыі «Гарады і гістарычныя мясціны Беларусі». Гродна паказана з розных бакоў: і як калыска культурных і духоўных традыцый, і як буйны сучасны прамысловы цэнтр. Кніга знаёміць з вядомымі гарадзенцамі — гістарычнымі дзеячамі, навукоўцамі, пісьменнікамі, мастакамі, спартсменамі. Яе старонкі багата ілюстраваны малюнкамі і фатаграфіямі. Выданне адрасавана дзецям малодшага і сярэдняга школьнага ўзросту, але будзе цікава кожнаму, хто захоча больш ведаць пра Гродна.